Rimini

Největší přímořské letovisko Itálie Rimini je hlavním městem stejnojmenné provincie regionu Emília Romanga. Často je také označováno jako hlavní město italské přímořské oblasti cestovního ruchu a nočního života. Patří mezi nejoblíbenější letoviska a je jedním z největších v Evropě.

V Rimini a okolí jsou výborné podmínky pro sportování, především pro vodní sporty. koupání, vodní lyžování, potápění, plachtění, vodní pólo, windsurfing. Pláže jsou převážně písčité a lemují celé pobřeží Jaderského moře. Z Rimini vede nejdelší, 15 km dlouhá evropská promenáda přes Riccione a Cattolicu až do městečka Gabicce Mare.

Dalšími místy, kterou jsou vyhledávány turisty, je mořské akvárium s delfináriem, dětský zábavný park Fiabilandia a lunapark.

Naše cestovní kancelář je tu s Vámi již celých 25 let! Za tu dobu jsme obsloužili tisíce spokojených klientů a připravili stovky skvělých zájezdů. Zaměřujeme se na skupinovou, ale i na individuální turistiku. Dokážeme pro Vás ušít dovolenou na míru přesně dle Vašich požadavků a přání. Naší specializací je dovolená v krásných oblastech Itálie, Sardinie a Sicílie.

S potěšením se budeme podílet na zajištění Vaší báječné dovolené!

Atraktivní nabídky e-mailem

Zajímavé nabídky a novinky z katalogu