Benátská riviéra

Benátská riviéra patří mezi největší turistické oblasti Evropy. Nacházi se v severní části jaderského pobřeží v regionu Veneto. Region o rozloze 18 391 km² má cca 5 miliónů obyvatel a je rozdělen na 7 provincií. Hlavním městem jsou Benátky, které se rozprostírají na 118 ostrovech. Mezi další významná města patří pak Padova nebo Verona.

Pobřeží v délce 130 km s vyhledávanými letovisky jako například Bibione, Caorle, Jesolo nebo Rosolina Mare každoročně navštíví až 30 milionů turistů.

Dovolená v Itálii je možná v každém ročním období. V létě teploty dosahují až 45°C, v zimním období na severu teplota klesá hluboko pod nulou a v italských Alpách jsou skvělé podmínky pro lyžování.

Naše cestovní kancelář je tu s Vámi již celých 25 let! Za tu dobu jsme obsloužili tisíce spokojených klientů a připravili stovky skvělých zájezdů. Zaměřujeme se na skupinovou, ale i na individuální turistiku. Dokážeme pro Vás ušít dovolenou na míru přesně dle Vašich požadavků a přání. Naší specializací je dovolená v krásných oblastech Itálie, Sardinie a Sicílie.

S potěšením se budeme podílet na zajištění Vaší báječné dovolené!

Atraktivní nabídky e-mailem

Zajímavé nabídky a novinky z katalogu