Rimini

Největší přímořské letovisko Itálie Rimini je hlavním městem stejnojmenné provincie regionu Emília Romanga. Často je také označováno jako hlavní město italské přímořské oblasti cestovního ruchu a nočního života. Patří mezi nejoblíbenější letoviska a je jedním z největších v Evropě.

V Rimini a okolí jsou výborné podmínky pro sportování, především pro vodní sporty. koupání, vodní lyžování, potápění, plachtění, vodní pólo, windsurfing. Pláže jsou převážně písčité a lemují celé pobřeží Jaderského moře. Z Rimini vede nejdelší, 15 km dlouhá evropská promenáda přes Riccione a Cattolicu až do městečka Gabicce Mare.

Dalšími místy, kterou jsou vyhledávány turisty, je mořské akvárium s delfináriem, dětský zábavný park Fiabilandia a lunapark.

Naše cestovní kancelář je zaměřena nejen na skupinovou, ale i na individuální turistiku. Naší specializací je dovolená na míru ať už v zemích Evropy, tak do vzdálenějších destinací. S potěšením se budeme podílet na zajištění Vaší báječné dovolené. Našim cílem je Vaše spokojenost

Info zpravodaj

Novinky, informace ze zájezdů, zajímavosti